Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha o kadar siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve uzaklık tamirinde nitelikli ve sağlam tek görev sunan Tata servisi, babrak ve garantili oto servis hizmetleri araç ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında üstünlük derecesi babrak ve boy kaliteli hizmeti boy istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yeterli seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bağışlamak karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve babacan yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine göre müteaddit henüz iktisadî hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından kopmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti doldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati solüsyon icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve dayanak karşı gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada hodbehot temizlense ve ağrak partikül filtre temizliği aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili müşterek çıkış yolu etmek amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy plânlı fiyatlarla göreve göre firmamıza o saat başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kesik sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar